Biz Kimiz

1999 yılında İzmir’de kurulan Üç Sigorta; sigortacılığı bir satış unsuru değil, bir ihtiyaca yönelik danışmanlık şeklinde yorumlayıp, müşterilerine de böyle hizmet vermektedir. Elindeki ürünü satmak yerine, müşterisinin ihtiyacına en uygun sigortayı yapmak en önemli prensibimizdir. Müşterimizi bilgilendirmek bizim için vazgeçilmezdir.

Semih Derece

Semih Derece

Kurumsal Sigorta Danışmanı

ODTÜ Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi mezunu. Uzun yıllar özel sektörde dış ticaret uzmanı olarak çalıştıktan sonra sigortacılığa başladı. 17 yıldır sigortacılık sektöründe. Kurumsal Sigortalar, Nakliyat Sigortaları, Hayat Sigortaları konusunda uzman. Bireysel Emelilik aracısı.

Zeynep Derece

Zeynep H. Derece

Bireysel ve Kurumsal Sigorta Danışmanı

DEÜ Endüstri Mühendisliği mezunu. Uzun yıllar bankacılık ve finans sektöründe çalıştıktan sonra sigortacılığa başladı. 17 yıldır sigortacılık sektöründe. Bireysel Sigortalar, Kurumsal Sigortalar, ve Hayat Sigortaları konusunda uzman. Bireysel Emeklilik aracısı.

Barış Melengeç

Barış Melengeç

Operasyon Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Muhasebe Finansman mezunu. Mezuniyetinden itibaren 14 yıldır sigortacılık sektöründe. Kişisel, Kurumsal ve Hayat sigortalarındaki uzmanlığının yanısıra tüm operasyonlarından sorumlu. Bireysel Emeklilik aracısı.

Merve Yazıcı

Satış Danışmanı
Menü