Hayata Devam Sigortası

Ciddi bir hastalık durumunda, yeni bir başlangıç imkanı Hayata Devam Sigortası’nda.

Hayata Devam Sigortası teklifi almak için hemen tıkla!

Yeni Başlangıçlar Destek İster

Beklenmedik zor zamanlarda, maddi ve manevi olarak desteğe ihtiyaç duyduğun dönemlerde Üç Sigorta Hayata Devam Sigortası seni bekliyor.

Hayata Devam Sigortası Nedir?
Hayata Devam Sigortası ile Neler Güvende?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Hayata Devam Sigortası Nedir?

Farklı Güvence Paketleri

Hayata Devam Sigortası, dilediğin tazminat seçeneklerine göre farklı limitlerle yeni başlangıçlara destek oluyor. Detaylar için tıkla.

Ücretsiz Hizmetler

İlk seansta ücretsiz diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile sonraki seanslarda indirim fırsatları sigortandan.

Tedavi Destek Paketi

Kanser tanısı konan kişiler için Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında ücretsiz muayene ve görüntüleme işlemleri. Detaylar için tıkla.

Diş Sağlığı Paketi

Aldığın teminatına ek olarak Avantajlı Diş Sağlığı Paketi poliçede ücretsiz.

Hayata Devam Sigortası ile Neler Güvende?

Hayata Devam Sigortası, toplam 13 hastalık ve tehlikeli durumda finansal akışına destek olmak için yanında.

Tehlikeli Durumlar
Böbrek yetmezliği, Organ Nakli (Kalp, Karaciğer, Akciğer, Pankreas), Körlük, Yanık (3. Derece), İşitme Kaybı, Kalp Kapakçığı Ameliyatı, Aort Ameliyatı, Uzuv Kaybı

Tehlikeli Hastalıklar
Kanser, Kalp Krizi, MS (Multiple Sklerosis), Parkinson, Alzheimer

Ücretsiz Hizmetler Neler?

Hayata Devam Sigortası teminatlarına ek olarak, ihtiyaçlarını düşünüp tasarladığımız ücretsiz hizmet ve avantajlardan yararlanabilirsin.

Tedavi Destek Paketi
Sigortalıya “Hayata Devam Sigortası” kapsamında yer alan tehlikeli hastalıklardan kanser tanısı konulması durumunda anlaşmalı kurumlarda geçerli hizmet kapsamında;yılda bir kez ücretsiz öğretim üyesi doktor muayenesi, PET- CT çekimi, bilgisayarlı tomografi, MR işlemleri uygulanacaktır.

Ek olarak kemoterapi ve radyoterapi uygulama seansları da ücretsiz olarak karşılanacaktır (İlaç, malzeme vb. giderler hariç).

Ayrıca kemoterapi tedavisinde destek amaçlı, ilacın ilgili kuruma ulaştırılması hizmeti de verilmektedir. İlgili tedavi hizmetleri tehlikeli hastalık tazminat başvurusu itibarıyla 1 yıl süre için geçerlidir.

Bu hizmetlerden yararlanmak ve anlaşmalı kuruluşlar hakkında bilgi almak için 444 27 27 Aksigorta Hizmet Merkezi’nin aranması ve randevu oluşturulması gerekmektedir.

Avantajlı Diş Sağlığı Paketi
Yılda 1 defa olmak üzere tercih ettiğin anlaşmalı klinik ve hekimde; diş hekimi muayenesi, alt-üst çene diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi işlemleri ücretsiz. Üstelik Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat tarifesi ile uygun fiyatlara ağız ve diş sağlığı imkânı da bu pakette.

Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri
Mutlu ve zinde bir bünye için diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri de teminat kapsamında. İlk seansta ücretsiz diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile sonraki seanslarda indirim fırsatları sigortandan.

444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’ni arayarak anlaşmalı hekim ve kuruluşlar hakkında bilgi alabilirsin.

[vc_round_chart type=”doughnut” stroke_width=”2″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Obez%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2219.9%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%2C%7B%22title%22%3A%22Sa%C4%9Fl%C4%B1kl%C4%B1%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2280.1%22%2C%22color%22%3A%22green%22%7D%5D”]

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD)’nün derlediği sağlık verilerine Türkiye’de toplam nüfusun %19,9‘u obez. Obezite oranları kişilerin kendi beyanları ile ölçülüyor. Beden kitle endeksinin metrekare başına 30 kg’den yüksek olması obezlik olarak tanımlanıyor.

*OECD 2016 verilerine göre

Menü