Marka Kasko

Aksigorta anlaşmalı araç markalarına özel ayrıcalıklı kaskon ile tanışma vakti!

Marka Kasko teklifi almak için hemen tıkla!

Markaya Özel Ayrıcalıklı Sigorta Dünyası

Toyota, Honda, Hyundai, Nissan, Peugeot marka araçlara özel yetkili servislerde hizmet ayrıcalığı, kapsamlı teminatlar, asistans hizmetleri ve hızlı hasar süreci ile ayrıcalıklı hizmet!

Marka Kasko Nedir?
Marka Kasko ile Neler Güvende?
Teminatlar Neler?
Ek Teminatlar Neler?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Marka Kasko Nedir?

%100 Orijinal Hasar Onarımı

Anlaşmalı marka aracının hasar onarımı işlemlerinde %100 orijinal parça ve parça garantisi sende!

Hasar Dosyalarında Hızlı Onay

Anlaşmalı servislerde yapılan hasar işlemlerinde herhangi bir evrakla uğraşmadan, hızlı onarım ve işlem kolaylığı Marka Kasko’da.

Mini Onarım Hizmeti Ayrıcalığı

Aracın profesyonel ellerde. Belirlenen markalarda Mini Onarım Hizmeti ayrıcalığı seninle

Yedek Araç ve Vale Hizmeti

Aracının hasar görmesi durumunda, onarım sürecinin servisten kaynaklı uzaması halinde, 30 güne kadar yedek araç imkanı ve vale hizmetiyle tanış.

Marka Kasko ile Neler Güvende?

Anlaşmalı araç markaları için ayrıcalıklı servis, kapsamlı teminat ve güvencelerle sana ve aracına özel güvenli sürüş deneyimi Marka Kasko ile başlasın!

Araç
Araç kullanırken başına gelebilecek kazalarda karşılaşacağın hasar ve tedavi masrafları, Marka Kasko kapsamında.

Şoför
Anlaşmalı markalara ait aracınla, karşılaştığın kazalarda veya çalınma, yolda kalma, doğal felaketler, yanlış yakıt dolumu gibi durumlarda sigortan yanında.

Teminatlar Neler?

Çarpma & Çarpışma
Sigortalının iradesi dışında, sabit ya da hareketli bir cisim tarafından araca çarpılması ya da aracın böyle bir cisme çarpması durumunda oluşacak masrafları karşılar.

Yangın
Aracın kısmen veya tamamen yanması durumunda oluşan hasarları kapsar.

Hırsızlık
Aracın çalınması halinde sigorta sahibine araç rayiç bedeli kadar ödeme yapılır.

İhtiyari Mali Mesuliyet
Üçüncü kişilere verilen maddi ve bedeni zararların trafik sigortası teminatlarını aşan kısmını üstlenir.

Koltuk Ferdi Kaza – Tedavi Masrafları
Yolculuk süresi boyunca yaşanacak her türlü kaza sonucu oluşan vefat, maluliyet ve tedavi masrafları teminat altındadır.

Hukuksal Koruma
Sigortalının aracıyla dahil olduğu herhangi bir kaza neticesinde yapmak zorunda olduğu hukuki savunma ve dava masraflarını karşılar.

Yol Yardım Hizmetleri
Aracın bozulması, kaza sonucu hareketsiz kalması gibi durumlar ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti sağlanır.

Ek Teminatlar Neler?

Doğal Afetler
Dolu, sel, deprem, fırtına, yıldırım, su baskını, toprak kayması, yanardağ püskürmesi gibi vakalarda aracın gördüğü zararları kapsar.

Terör
Terör olaylarından dolayı hasar gören aracın tamir masraflarını kapsar.

Anahtar ile Çalınma
Araç anahtarı ile aracın çalınması durumunda bundan doğacak zararlar kapsam dahiline alınır.

Ek Aksesuar
Aracın orijinal parçaları dışında sürücünün yaptırdığı ek aksesuarların zarar görmesi durumunda oluşacak masraf, ek teminat kapsamındadır.

Kemirgen Hayvan Zararları
Kemirgen hayvanların kaportaya girmesi halinde araca verdikleri hasarın maliyeti, ek teminat kapsamındadır.

Anlaşmalı Markalara Özel Ek Teminatlar

Kişisel Eşya
Araç park halinde iken araç içerisinde bırakılan kişisel eşyanın çalınması, sigorta kapsamında değerlendirilir. (Ticari mallar, nakit, kıymetli evrak, mücevherat hariç.)

Yurt Dışı
Aracın yurt dışı seyahatlerde olası risklere karşı güvence altına alınması sağlanır.

Yanlış Akaryakıt Dolumu
Akaryakıt alımı esnasında pompacının yanlış akaryakıt dolumu yapması durumunda, aracın maruz kalacağı mekanik masraflar, teminat limiti dahilinde karşılanır.

Anahtar Kaybı
Sigortalı aracın anahtarının kaybolması veya çalınması durumunda, aracın sonradan yaşanacak güvenlik sorunu riskine karşı, kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtarın kopyalanması veya yeniden kodlanması masrafları teminat altındadır.

Mini Onarım
Küçük çizikler, göçükler, boya tamiri ile iç döşeme, cam ve plastik hasarları, hasarsızlık indirimi etkilenmeden teminat kapsamında değerlendirilir.

* Mini onarım hizmeti ve kapsamı marka özelinde sağlanmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler Neler?

Anlaşmalı markalarla senin ve aracının ihtiyacına göre kolaylıklar sunan Marka Kasko ücretsiz hizmet ve avantajlarından, 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’ne ulaşarak yararlanabilirsin.

%100 Orijinal Parça ile Garantili Hasar Onarımı
Marka Kasko, anlaşmalı markalı aracın için %100 yedek parça garantisiyle hasar onarım rahatlığı sunar. Ayrıca sana onarım işlemlerinde öncelik sağlar.

Hasar Dosyalarında Hızlı İşlem
Hızlı hasar onarım işlemleri için anlaşmalı servis tarafından gerekli evraklar senin için sisteme yüklenir, işlemlerinin onayı şirket değerlendirmesini beklemeden en hızlı şekilde verilir. Böylece evraklarla uğraşmadan ve şirketin ayrıca değerlendirme sürecine gerek kalmadan onay işlemlerin hız kazanır.

*Mini Onarım Hizmeti, Citroen, Hyundai, Nissan ve Honda marka araçlar için geçerlidir.

[vc_line_chart type=”line” style=”modern” x_values=”2013; 2014; 2015; 2016; 2017; 2018″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Trafik%20Kazas%C4%B1%20Say%C4%B1s%C4%B1%22%2C%22y_values%22%3A%221207354%3B%201199010%3B%201313359%3B%201182491%3B%201202716%3B%201229364%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%5D”]

Türkiye İstatistik Kurumu’nun Trafik Kaza İstatistikleri’ne göre Türkiye’de son 10 yılda 12 milyon 19 bin 403 trafik kazası meydana geldi. Ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası sayısı 1 milyon 580 bin 480 olurken, 10 milyon 438 bin 923 kaza maddi hasarla sonuçlandı.

*Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre

Menü