Muafiyetli Oto Kasko

İhtiyacınıza uygun ekonomik seçenekleriyle kaskonun avantajlarını Muafiyetli Oto Kaskom ile yaşa.

Muafiyetli Oto Kasko teklifi almak için hemen tıkla!

Hem Kapsamlı Hem Ekonomik Kasko Fırsatı

Kaskonun en ekonomik yolu, Muafiyetli Oto Kasko’da. Seçeceğin muafiyet bedeline göre belirlenen indirimli fiyatlarla kapsamlı kasko sigortan seni ve aracını bekliyor.

Muafiyetli Oto Kasko Nedir?
Muafiyetli Oto Kasko ile Neler Güvende?
Teminatlar Neler?
Ek Teminatlar Neler?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Muafiyetli Oto Kasko Nedir?

%45’e Varan İndirim Avantajları

50.000 TL’ye kadar olan araçlarda, seçeceğin muafiyet bedeline göre %45’e varan indirimli fiyatları yakala.

Yedek Araç Hizmeti

Kaskon, kaza sonrası 1 iş gününden uzun sürecek tamir işlemlerinde, onarım süresi boyunca kullanabileceğin yedek aracınla sana destek olacak.

7/24 Yardım Merkezi

Sana 7 gün 24 saat hizmet sağlayan 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi, yol yardım ihtiyaçlarında yanında.

Mini Onarım Hizmeti

Poliçe süresince, ekstra bedel ödemeksizin, geniş hizmet ağı ve kaliteli servis hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri gibi hasarları hasarsızlık indirimin etkilenmeden onarım imkanı.

Muafiyetli Oto Kasko ile Neler Güvende?

Muafiyetine göre seçenekler sunan Muafiyetli Oto Kaskom, ekonomik olduğu kadar kapsamlı hizmetleri ve teminatlarıyla seni bekliyor.

Araç
Aracınla yaptığın kazalarda veya çalınma, yolda kalma, doğal felaketler, anahtar çalınması, yanlış yakıt dolumu gibi durumlarda sigortan yanında.

Şoför
Araç kullanırken başına gelebilecek kazalarda karşılaşacağın hasar ve tedavi masrafları, sigorta kapsamında.

Araçtaki Kişisel Eşyalar
Sadece aracın ve sen değil, eşyan da önemli. Olası riskler yaşandığında araç içindeki kişisel eşyan da koruma altında.

Karşı Araç
Aracınla karşı tarafa vereceğin maddi veya bedeni zararlarda, Zorunlu Trafik Sigortası limitleri yetersiz kalırsa oluşacak masraflar da güvence altında.

Teminatlar Neler?

Çarpma & Çarpışma
Sigortalının iradesi dışında, sabit ya da hareketli bir cisim tarafından araca çarpılması ya da aracın böyle bir cisme çarpması durumunda oluşacak masrafları karşılar.

Yangın
Aracın kısmen veya tamamen yanması durumunda oluşan hasarları kapsar.

Hırsızlık
Aracın çalınması halinde sigorta sahibine, araç rayiç bedeli kadar ödeme yapılır.

İhtiyari Mali Mesuliyet
Üçüncü kişilere verilen maddi ve bedeni zararların, Zorunlu Trafik Sigortası teminatlarını aşan kısmını üstlenir.

Koltuk Ferdi Kaza – Tedavi Masrafları
Yolculuk süresi boyunca yaşanacak her türlü kaza sonucu oluşan vefat, maluliyet ve tedavi masrafları teminat altındadır.

Hukuksal Koruma
Sigortalının aracıyla dahil olduğu herhangi bir kaza neticesinde yapmak zorunda olduğu hukuki savunma ve dava masraflarını karşılar.

Yol Yardım Hizmetleri
Aracın bozulması, kaza sonucu hareketsiz kalması gibi durumlar ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti sağlanır.

Mini Onarım
Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masraflarını karşılar.

Ek Teminatlar Neler?

Doğal Afetler
Dolu, sel, deprem, fırtına, yıldırım, su baskını, toprak kayması, yanardağ püskürmesi gibi vakalarda aracın gördüğü zararları kapsar.

Terör
Terör olaylarından dolayı hasar gören aracın tamir masraflarını kapsar.

Anahtar ile Çalınma
Araç anahtarı ile aracın çalınması durumunda bundan doğacak zararlar kapsam dahiline alınır.

Kişisel Eşya
Araç park halinde iken veya içinde kimse bulunmadığı sırada araç içerisinde bırakılan kişisel eşyanın çalınması, sigorta kapsamında değerlendirilir. (Ticari mallar, nakit, kıymetli evrak, mücevherat hariç.)

Yurt Dışı
Aracın yurt dışı seyahatlerde olası risklere karşı güvence altına alınması sağlanır.

Yanlış Akaryakıt Dolumu
Akaryakıt alımı esnasında pompacının yanlış akaryakıt dolumu yapması durumunda, aracın maruz kalacağı mekanik masraflar, teminat limiti dahilinde karşılanır.

Anahtar Kaybı
Sigortalı aracın anahtarının kaybolması veya çalınması durumunda, aracın sonradan yaşanacak güvenlik sorunu riskine karşı, kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtarın kopyalanması veya yeniden kodlanması masrafları teminat altındadır.

Ek Aksesuar
Aracın orijinal parçaları dışında sürücünün yaptırdığı ek aksesuarların zarar görmesi durumunda oluşacak masraf, ek teminat kapsamındadır.

Kemirgen Hayvan Zararları
Kemirgen hayvanların kaportaya girmesi halinde araca verdikleri hasarın maliyeti, ek teminat kapsamındadır.

Ücretsiz Hizmetler Neler?

Muafiyetli Oto Sigortam’ın teminatlarına ek olarak 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’nin ücretsiz hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Yol Yardım
Lastiğin patladığında değiştirilmesine, kazalarda ya da benzinin bitmesi halinde seni benzinciye götürecek çekiciye ve araç arızalarında bir tamirciye ihtiyacın olduğunda Muafiyetli Oto Sigortam yanında.

Yedek Araç Hizmeti
Kaza sonrası aracın hareket edemeyecek veya trafik güvenliğini tehdit edecek durumdaysa 1 iş gününden uzun sürecek tamir işlemlerin için onarım süresi boyunca kullanabileceğin yedek aracın hazır.

Mini Onarım Hizmeti
Geniş hizmet ağı ve kaliteli servis hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri ile iç döşeme, cam ve plastik hasarları, hasarsızlık indirimi etkilenmeden onarılır.

Acil Tıbbi Yardım
Acil müdahalenin gerektiği durumlarda araç içindeki herkes, kara ambulansı ile en yakın sağlık kuruluşuna nakledilir. Üstelik kullanılan ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir.

[vc_line_chart type=”line” style=”modern” x_values=”2013; 2014; 2015; 2016; 2017; 2018″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Trafik%20Kazas%C4%B1%20Say%C4%B1s%C4%B1%22%2C%22y_values%22%3A%221207354%3B%201199010%3B%201313359%3B%201182491%3B%201202716%3B%201229364%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%5D”]

Türkiye İstatistik Kurumu’nun Trafik Kaza İstatistikleri’ne göre Türkiye’de son 10 yılda 12 milyon 19 bin 403 trafik kazası meydana geldi. Ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası sayısı 1 milyon 580 bin 480 olurken, 10 milyon 438 bin 923 kaza maddi hasarla sonuçlandı.

*Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre

Menü