Aksağlık Sigortası

Aksağlık’ın sağlık dünyasına hoş geldin!

Aksağlık Sigortası teklifi almak için hemen tıkla!

Aksağlık Tam Size Göre!

Aileniz veya kendiniz için, farklılaşan ihtiyaçlara kolay çözümler bulabileceğiniz yeni sağlık dünyamız sizleri bekliyor. Sağlık çözümlerine kolayca ulaşman için 4000’i aşkın anlaşmalı kurum seçeneği ve farklı poliçe planlarıyla ihtiyacınıza göre ayrıcalıklar sunuyor.

Aksağlık Sigortası Nedir?
Aksağlık Sigortası ile Neler Güvende?
Teminatlar Neler?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Aksağlık Sigortası Nedir?

İhtiyaca Göre Sağlık Planları

Ailem, Çocuğum, Yeni Hayat, VIP olmak üzere 4 farklı sağlık planından sana en uygun olanıyla tanışma imkânı Aksağlık’ta.

Ücretsiz Check-up

Aksağlık ürünlerinde ücretsiz check-up hizmetlerinden yararlanma ayrıcalığı seni bekliyor.

Aileniz İçin Tek Bir Poliçe

Takip kolaylığı için aile bireyleri farklı sağlık planlarında olsa bile tek poliçe altında birleşiyor.

Aksağlık Mobil Uygulaması

Aksağlık, nöbetçi eczanelerden canlı desteğe, poliçe bilgilerinden anlaşmalı kurumlara her şeyi tek uygulamada birleştirdi.

Aksağlık Sigortası ile Neler Güvende?

Ailem
Senin ve ailenin bütün sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak Yatarak Tedavili Plan, Standart Plan ve Ailem Plus ile tanışma zamanı geldi. Detaylar için tıkla.

Çocuğum
Çocukların sağlıklı bir hayata başlangıç yapsın diye çocukluk ve koruyucu aşılarının yanında 0-18 yaş arası yatarak ve ayakta tedaviler de Aksağlık’tan. Detaylar için tıkla.

Yeni Hayat
Yeni bir başlangıç için en seçkin hastanelerden hizmet alma ayrıcalığı ve bir sonraki yıl ek maliyet ödemeden poliçeyi yenileme avantajı seni bekliyor. Detaylar için tıkla.

VIP
Bir seyahatseverin sağlık dostu Aksağlık, VIP paketiyle yurt dışında yaşayabileceğin sağlık sorunlarında yanında oluyor. Detaylar için tıkla.

Teminatlar Neler?

Ambulans
Sigortalının, sigorta kapsamında acil durum olarak kabul edilen vakalardan birini yaşaması halinde, tedavi için sağlık kurumuna ulaşabilmesini sağlayacak hava, deniz ve kara ambulansı giderleri, teminat kapsamındadır.

Ameliyat
Sağlık sigortası teminatı kapsamında olan ameliyatlarda ameliyathane masrafları, anestezi malzemeleri ve doktor ücreti karşılanır.

Oda ve Yemek Masrafları
Yatarak tedavilerde hastanede kalma süresi boyunca oda ve yemek masrafları, teminat kapsamındadır.

Yoğun Bakım
Yoğun bakım ünitesinde uygulanan tedavilerin masrafları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir.

Rehabilitasyon Masrafları
Sigortalının yatarak tedavi teminatı kapsamında gerçekleşmiş tedavisi ile ilgili rehabilitasyon giderleri, teminat dahilindedir.

Ayakta Tedavi Doktor Muayene Masrafları
Tahlil, röntgen, MR, tomografi, sintigrafi, koruyucu hekimlik, fizik tedavi gibi ayakta tedavi masrafları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir.

Laboratuvar
Teminat kapsamındaki rahatsızlıklarla doğrudan bağlantılı olan hastalığın teşhisi ve tedavisi için yapılan laboratuvar testleri, ilaç giderlerine ait masraflar, teminat kapsamındadır.

İlaç
Ayakta ve yatarak tedavide teminata dahil olan hastalıklarda ilaç harcamaları, sigorta tarafından karşılanır.

Görüntüleme Hizmetleri
Teminat kapsamındaki bir hastalığın teşhisi için tıbben gerekli görülen radyolojik tetkikler, ultrasonografi, mamografi, ilaçlı ve ilaçsız grafiler, EKG, Eforlu EKG, odyometri, EMG, ürografi, sintigrafi, doppler ve benzeri görüntüleme giderleri ile bu işlemler esnasında kullanılan ilaç masrafları teminat kapsamında değerlendirilir.

Hamilelik ve Yenidoğan Testleri
Hamilelik döneminde yapılacak tetkik, tedavi ve muayene giderleri ile yenidoğan bebek testleri, teminata dahildir.

Ücretsiz Hizmetler Neler?

Aksağlık’ın sağlık dolu dünyasında seni ve aileni bekleyen ücretsiz hizmet ve avantajlardan yararlanabilirsin.

Yenilikçi Teminat Paketleri
Senin ve ailenin sağlık ihtiyaçlarına çözüm sunan teminatlarıyla farklı paket seçenekleri Aksağlık’ta.

Aileniz İçin Tek Bir Poliçe
Aile bireylerinin farklılaşan ihtiyaçlarına göre farklı paketleri tek poliçe altında toplama ve 18 yaş altındaki bireylerin, ebeveynlerinden bağımsız tek başına sigortalanabilme avantajı da düşünüldü.

Geniş Anlaşmalı Kurum Ağı
Senin için en pratik çözüm düşünüldü, Türkiye’nin tam 71 iline yayılmış 4000’i aşkın kurumdan hizmet alabilme kolaylığı sağlandı.

Ücretsiz Check-Up
Muayene ile kardiyolojik, radyolojik tetkik ve laboratuvar tetkiklerini içeren kapsamlı hizmet sayesinde sağlığını güvence alma imkânı da seninle.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi
Hamilelik ve doğum giderlerini, isteğe bağlı olarak sadece 5 aylık bekleme süresi ile alma imkânı teminat kapsamında.

Hamilelik ve doğum giderleri, isteğe bağlı olarak sadece 5 aylık bekleme süresi ile alınabilir.* Üstelik Aksağlık Yenihayat ile ek maliyet olmadan yenileme avantajı var!

*Doğum Teminatı hak edişi ile ilgili detaylar için Aksağlık Sigortası Özel Şartlar, madde 3’ü inceleyebilirsiniz.

Limitsiz Doğum Teminatı
Limitsiz veya limitli doğum teminatı seçeneklerine uygun paketlerle doğum heyecanını keyifle yaşama imkânı Aksağlık avantajlarına dahil.

Hasarsızlık İndirimi
Yatarak tedavili planlarda poliçenin kullanılmaması halinde, ilk yıl %10, ikinci yıl %20 oranıyla poliçe indirimi Aksağlık’ta.

[vc_round_chart type=”doughnut” stroke_width=”2″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Obez%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2219.9%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%2C%7B%22title%22%3A%22Sa%C4%9Fl%C4%B1kl%C4%B1%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2280.1%22%2C%22color%22%3A%22green%22%7D%5D”]

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD)’nün derlediği sağlık verilerine Türkiye’de toplam nüfusun %19,9‘u obez. Obezite oranları kişilerin kendi beyanları ile ölçülüyor. Beden kitle endeksinin metrekare başına 30 kg’den yüksek olması obezlik olarak tanımlanıyor.

*OECD 2016 verilerine göre

Menü