Kolay Sağlık Sigortası

Sağlığınız için Bambaşka bir Sigorta: Kolay Sağlık Sigortası

Kolay Sağlık Sigortası teklifi almak için hemen tıkla!

Kolay Sağlık Sigortası

Üç Sigorta’dan yılda 550 TL ‘ye Kolay Sağlık Sigortası alın, başınıza gelebilecek herhangi bir sağlık sorununuza karşı hazırlıklı olun.
0-45 yaş aralığında ve tanısı konmuş herhangi bir hastalığınız yoksa sözlü beyanınızla evrak ile uğraşmadan özel hastanelerde ayrıcalıklı ve konforlu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kolay Sağlık Sigortası Nedir?
Kolay Sağlık Sigortası ile Neler Güvende?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Kolay Sağlık Sigortası Nedir?

Kolay İşlem

Sayfalarca işlem yapmadan, sözlü beyan ile Akbank şubelerinden satın alma kolaylığı.

Ayrıcalıklı Hizmet

Özel hastanelerde ayrıcalıklı ve konforlu hizmet. Anlaşmalı Sağlık kuruluşlarını görmek için tıklayınız.

Tek Fiyat

Yaş ve cinsiyet farketmeksizin aynı primi ödeme imkanı.

Ücretsiz Hizmetler

Anlaşmalı kuruluşlarda kapsamlı Check up, Mamografi ve PSA hizmeti.

Kolay Sağlık Sigortası ile Neler Güvende?

Hastanede geçirdiğiniz süre içerisinde aşağıda detayı bulunan işlemleri kapsar. ( Yıllık 50.000 TL Limit, Sigortalı Katılım Payı %10 )

Yatak, yemek ve refakatçi, Ameliyat, Hemşire, Doktor vizitesi, Yoğun bakım, İlaç, Tıbbi malzeme, Kemoterapi / Radyoterapi, Anjiyografi, Diyaliz

Ücretsiz Hizmetler Neler?

Kontrol Mamografi / Meme USG
40 yas ve üstü yaslardaki bayan sigortalıların kontrol amaçlı olarak çektirdikleri mamografi ve meme ultrasonografi masrafları, şirketimizin belirlediği sağlık kuruluşlarında yaptırmaları koşulu ile yılda 1 kez ve %100 olarak poliçede ücretsiz sağlanmaktadır. Mamografi ve meme USG çekim hizmetinden sadece biri tercih edilebilir. Bu teminat çekim ve raporlama hizmetini içermekte olup çekim sonrası kontrol muayenesini içermemektedir.

Kontrol PSA
40 yas ve üstü yaslardaki bay sigortalıların kontrol amaçlı olarak yaptırdıkları PSA tetkik masrafları, şirketimizin belirlediği sağlık kuruluşlarında yaptırmaları koşulu ile yılda 1 kez ve %100 olarak poliçede ücretsiz sağlanmaktadır. Bu teminat çekim ve raporlama hizmetini içermekte olup çekim sonrası kontrol muayenesini içermemektedir.

Check–up
Anlaşmalı sağlık kuruluşları listesinde ayrıca belirtilen sağlık kuruluşlarında yaptırılması koşulu ile, aşağıdaki program dahilindeki check-up masrafları, yılda 1 kez ve %100 olarak poliçede ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Check-Up Paneli: Akciğer Grafisi Tek Yönlü, EKG, Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Testi, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol ve hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi için muayene.

[vc_round_chart type=”doughnut” stroke_width=”2″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Obez%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2219.9%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%2C%7B%22title%22%3A%22Sa%C4%9Fl%C4%B1kl%C4%B1%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2280.1%22%2C%22color%22%3A%22green%22%7D%5D”]

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD)’nün derlediği sağlık verilerine Türkiye’de toplam nüfusun %19,9‘u obez. Obezite oranları kişilerin kendi beyanları ile ölçülüyor. Beden kitle endeksinin metrekare başına 30 kg’den yüksek olması obezlik olarak tanımlanıyor.

*OECD 2016 verilerine göre

Menü