Tamamlayıcı Trafik Paketleri

Tamamlayıcı Trafik Paketleri ile aracınızın sigortasını tamamlıyoruz!

Tamamlayıcı Trafik Paketleri için teklifi almak için hemen tıkla!

Trafikte modüler seçenekler ile sana en uygun çözümler!

Üç Sigorta’dan bir ilk! Tamamlayıcı Trafik Paketleri ile, trafikte karşılaşabileceğiniz çarpma, çarpışma durumlarında zorunlu trafik sigortanızın karşılamadığı hasarları 500 TL‘den başlayan fiyatlarla karşılıyoruz. Üstelik sadece 200 TL’ye doğal afet durumlarında da hasarlarınız güvence altında!

Tamamlayıcı Trafik Paketleri Nedir?
Tamamlayıcı Trafik Paketleri ile Neler Güvende?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Tamamlayıcı Trafik Paketleri Nedir?

Farklı Paket Seçenekleri

Modüler yapısı, sabit fiyat avantajı sayesinde ihtiyacına en uygun güvence paketini seçebilir, ekonomik fiyatlara ihtiyaç duyduğun güvenceye sahip olabilirsin.

Taksitli Ödeme Seçeneği

Tamamlayıcı Trafik Paketleri Kredi kartına 6 taksit fırsatıyla güvence sunuyor.

Sabit Fiyat Avantajı

Trafik kademesine ve araç bedeline bağlı sabit fiyat avantajı!

Mini Onarım Hizmeti Ayrıcalığı

Aracın profesyonel ellerde. Aksigorta anlaşmalı uzman servislerde Mini Onarım Hizmeti ayrıcalığı seninle!

Tamamlayıcı Trafik Paketleri ile Neler Güvende?

Trafik Sigortası teminatları, ruhsatta yazmak kaydıyla ve Hazine Müsteşarlığı’nın belirleyeceği esaslarla aracın kullanım tarzı ve taşıma kapasitesi (koltuk + ayakta yolcu sayısı) dikkate alınarak belirlenir.

Paket 1: Tamamlayıcı Çarpışma Paketi
Çarpma, çarpışma sonucu aracınızda oluşan hasarı karşılar.

Teminat İçeriği:
Çarpma, Çarpılma, Yangın, Hırsızlık, Ferdi Kaza, Hukuki Koruma, Terör
Avantajlar:
Araç bedeline kadar koruma, Trafik kademesine ve araç bedeline bağlı sabit fiyat, Kredi kartına taksit, Servis tipi opsiyonu ile yetkili servislerde onarım imkanı
Ek Hizmetler:
Yol yardım, İkame araç, Mini onarım, Ücretsiz kara ambulansı

*Sigortalı aracın, zorunlu trafik sigortası kapsamına giren işletilme halinde (hareket halinde) olması gerekmektedir ve ilgili hasar “Kaza Tespit Tutanağı” veya resmi tutanak (Polis, Zabıta Zaptı) ile belgelenmelidir.

Paket 2: Tamamlayıcı Doğal Afet Paketi
Doğal afet sonucu aracınızda oluşan hasarı karşılar. 200 TL sabit fiyat ile ödeme kolaylığı!

Teminat İçeriği:
Deprem, Dolu, Sel, Su Baskını, Fırtına
Avantajlar:
Modüler yapı sayesinde tek başına alınabilir., Muafiyetsiz hasar ödemesi, Kredi kartına 6 ay taksit

Ek Paket: Tamamlayıcı Sorumluluk Paketi

Zorunlu Trafik Sigortası limitlerinin yeterli olmadığı durumlarda Paket 1 ve/veya Paket 2 ye ek olarak alınır. 75 TL sabit fiyat avantajıyla! İsteğe bağlı alınabilecek paket ile aracınla karşı tarafa vereceğin maddi veya bedeni zararlar da 100.000 TL limit ile güvence altında.

Teminat İçeriği:
10.000 TL ek IMM teminatı
Avantajlar:
Maddi ve bedeni hasarlarda ek koruma, 75 TL sabit fiyat

*Sabit Fiyat Avantajı:Trafik Kademesi ve araç bedeline bağlı sabit fiyat avantajı sayesinde ihtiyacına en uygun paketi seçebilir, fiyatlarla ihtiyaç duyduğun güvenceye sahip olabilirsin.

Ücretsiz Hizmetler Neler?

444 27 27 Nolu Aksigorta Hizmet Merkezi’nden alınabilecek hizmetler…

Yol Yardım
Aracın bozulması veya kaza sonucu hareketsiz kalması durumları ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti ve araç arızalarında tamirci ihtiyacının karşılanması, 7/24 Yol Yardım Hizmeti’nde.

Acil Tıbbi Yardım
Acil müdahalenin gerektiği durumlarda araç içindeki herkes, kara ambulansı ile en yakın sağlık kuruluşuna nakledilir. Üstelik kullanılan ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir.

Yedek Araç Hizmeti
Kaza sonrası aracın hareket edemeyecek veya trafik güvenliğini tehdit edecek durumdaysa 1 iş gününden uzun sürecek tamir işlemlerin için kullanabileceğin yedek aracın hazır.

Mini Onarım Hizmeti
Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masrafları, Mini Onarım Hizmeti ile karşılanır. Geniş hizmet ağı ve kaliteli servis hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri ile iç döşeme, cam ve plastik hasarları, hasarsızlık indirimi etkilenmeden onarılır.

Aksigorta mini onarım hizmeti hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

[vc_line_chart type=”line” style=”modern” x_values=”2013; 2014; 2015; 2016; 2017; 2018″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Trafik%20Kazas%C4%B1%20Say%C4%B1s%C4%B1%22%2C%22y_values%22%3A%221207354%3B%201199010%3B%201313359%3B%201182491%3B%201202716%3B%201229364%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%5D”]

Türkiye İstatistik Kurumu’nun Trafik Kaza İstatistikleri’ne göre Türkiye’de son 10 yılda 12 milyon 19 bin 403 trafik kazası meydana geldi. Ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası sayısı 1 milyon 580 bin 480 olurken, 10 milyon 438 bin 923 kaza maddi hasarla sonuçlandı.

*Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre

Menü