Yabancılara Özel Sağlık Sigortası

Yabancı misafirlerimizin sağlığı, avantajlı ödeme koşullarıyla Üç Sigorta koruması altında!

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası teklifi almak için hemen tıkla!

Yabancı Konukların da Sağlığı Teminat Altında

Kanun gereğince Türk vatandaşı olmayan ve ikamet izni almak için Türkiye’ye gelen yabancı konukların yaptırmak durmunda olduğu Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Üç Sigorta’da!

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Nedir?
Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile Neler Güvende? Teminatlar Neler?
Ücretsiz Hizmetler Neler?
Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Anlaşmalı Kurum Çeşitliliği

Üç Sigorta’nın senin için geliştirdiği geniş anlaşmalı kurum ağı ile avantajlı ve ekonomik sağlık işlemleri her yerde.

Sağlıklı Teminatlar

Ayakta veya yatarak tedaviler, doktor muayeneleri, ilaç masrafları ve birçok sağlık işlemi için kapsamlı teminatlar, Üç Sigorta güvencesinde. Detaylı bilgi için tıkla.

Avantajlı Ödeme Seçenekleri

Sadece sağlığın değil, ekonomin de koruma altında. Yabancılara Özel Sağlık Sigortası’nda 9 taksit imkanını kaçırma.

7/24 Danışma Hizmeti

Sağlık sorunları hakkında kafana takılan her şeyi 7/24 danışman için uzman medikal kadro, 444 27 27 Hizmet Merkezi’nde seni bekliyor.

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile Neler Güvende? Teminatlar Neler?

Yabancı ziyaretçilerin Türkiye’de kaldığı süre boyunca sağlığını güvence altına alan Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile tanışma zamanı.

Yatarak Tedavi
Aksigorta’nın anlaşmalı kurumlarda sınırsız, anlaşmalı olmayan tüm sağlık kuruluşlarında belirlenen limit ve oranlar dahilinde yatarak tedavi (küçük cerrahi müdahaleler, acil tıbbi yardım) işlemlerinden kaynaklanan masraflar, teminat kapsamındadır.

Ayakta Tedavi
Doktor muayenesi, tahlil, röntgen, modern teşhis, fizik tedavi gibi ayakta tedavi masrafları, belirlenen limitlere göre sigorta kapsamında değerlendirilir.

İlaç
Ayakta ve yatarak tedavide teminata dahil olan hastalıklarda ilaç harcamaları sigorta tarafından karşılanır.

Ücretsiz Hizmetler Neler?

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası kapsamında yer alan ücretsiz hizmet ve avantajlardan yararlanmak için 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi ile iletişim kurabilirsin.

Geniş Anlaşmalı Sağlık Kurumu Ağı
Aksigorta’nın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarıyla avantajlı limit ve iştirak oranından yararlanabilir, poliçenin tadını çıkarma imkânına sahip olabilirsin.

Ambulans Hizmeti
Acil durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna ambulansla ücretsiz ulaşım kolaylığı, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası avantajları arasında.

7/24 Danışma Hizmeti
444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’ni arayarak medikal uzmanlardan, sağlık sorunlarıyla ilgili her konuda 7 gün 24 saat yardım alabilirsin.

[vc_round_chart type=”doughnut” stroke_width=”2″ values=”%5B%7B%22title%22%3A%22Obez%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2219.9%22%2C%22color%22%3A%22pink%22%7D%2C%7B%22title%22%3A%22Sa%C4%9Fl%C4%B1kl%C4%B1%20Bireyler%22%2C%22value%22%3A%2280.1%22%2C%22color%22%3A%22green%22%7D%5D”]

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD)’nün derlediği sağlık verilerine Türkiye’de toplam nüfusun %19,9‘u obez. Obezite oranları kişilerin kendi beyanları ile ölçülüyor. Beden kitle endeksinin metrekare başına 30 kg’den yüksek olması obezlik olarak tanımlanıyor.

*OECD 2016 verilerine göre

Menü